15.06.1967 İstanbul/Fatih doğumluyum. Fatih İlkokulu, Oruçgazi Ortaokulu ve Pertevniyal Lisesi serüvenleri sonrası, 2 yıllık bir Hava Harp Okulu deneyimi yaşayıp, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Bir çok firmada, çeşitli görevlerle çalıştıktan sonra, kendi şirketimi kurdum ve halen kendime çalışmaya devam ediyorum.

1987-90 yılları arasında yaşadığım güzel bir gençlik döneminden sonra, Türkiye’nin değişimini içinde yaşamış biri olarak, değişen gerçekleri su üstüne çıkarmak için bu siteyi kurmaya karar verdim.

80 öncesi olayları hatırlayan biri olarak, aradan geçen yıllara rağmen, tarihin tekerrürden ibaret olduğunu iyi bildiğim için, aynı günlere dönmemek uğruna, zamane gençlerine bilgileri doğru, yaşamış birinin ağzından anlatmak istedim. Tarihi çarpıtmak isteyen, kendine “gazeteci” diyen, benim gözümde “tetikçi” olan kişilerin yalanlarını çıkarmak, onlar gibilerinin bu ülkede yeri olmadığını hatırlatmak için yazıyorum.

Umarım bir nebze katkım, birilerinin kafasında birkaç soru işareti oluşturacak kadar gücüm olur. Duyduklarımla değil, yaşadıklarımla burada olacağım. Yanlış bilinen gerçekleri, bildiğim doğrularıyla değiştireceğim. Umarım, hep birlikte oluruz. Umarım, hep birlikte bir şeylerin değişimine katkıda bulunuruz.